X
تبلیغات
نماشا
رایتل

پس از انصراف تیم اندونزی برنامه جدید مسابقات والیبال جام مردان آسیا AVC CUP2010 در ارومیه اعلام شد.

برنامه جدید مسابقات والیبال جام مردان آسیا که از دهم تا 16 مرداد ماه سالجاری با حضور 8 تیم آسیایی در دو گروه الف و ب برگزار می شود بعد از انصراف اندونزی از این دور از مسابقات اعلام شد.

گروه بندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه الف: چین تایپه - ایران - هند - چین

گروه ب : کره - قزاقستان - استرالیا - ژاپن

برنامه مسابقات در ادامه مطلب

تاریخ

ساعت

شماره مسابقه

دور

گروه

تیم ها

توضیحات


10 مرداد یکشنبه اولین روز

10:00

1

مقدماتی

ب

استرالیا - قزاقستان

 


13:30

2

مقدماتی

الف

چین تایپه - چین

پخش مستقیم تلویزیونی


15:30

3

مقدماتی

ب

کره -ژاپن

پخش مستقیم تلویزیونی


18:00

4

مقدماتی

الف

ایران - هند

پخش مستقیم تلویزیونی


11 مرداد دوشنبه دومین روز

10:00

5

مقدماتی

ب

ژاپن - قراقستان

 


13:30

6

مقدماتی

الف

چین - هند

پخش مستقیم تلویزیونی


15:30

7

مقدماتی

ب

کره - استرالیا

پخش مستقیم تلویزیونی


18:00

8

مقدماتی

الف

چین تایپه - ایران

پخش مستقیم تلویزیونی


12 مرداد سه شنبه سومین روز

10:00

9

مقدماتی

ب

استرالیا - ژاپن

 


13:30

10

مقدماتی

الف

هند - چین تایپه

 


15:30

11

مقدماتی

ب

قزاقستان - کره

 


18:00

12

مقدماتی

الف

چین - ایران

پخش مستقیم تلویزیونی


13 مرداد چهارشنبه چهارمین روز

استراحت





14 مرداد پنج شنبه پنجمین روز

10:00

13

یک چهارم نهایی

اول تا هشتم

 

 


13:30

14

یک چهارم نهایی

اول تا هشتم

 

پخش مستقیم تلویزیونی


15:30

15

یک چهارم نهایی

اول تا هشتم

 

پخش مستقیم تلویزیونی


18:00

16

یک چهارم نهایی

اول تا هشتم

 

پخش مستقیم تلویزیونی


15 مرداد جمعه ششمین روز

10:00

17

نیمه نهایی

پنجم تا هشتم

یازنده مسابقه 13 - بازنده مسابقه 16

 


13:30

18

نیمه نهایی

پنجم تا هشتم

یازنده مسابقه 14 - بازنده مسابقه 15

 


15:30

19

نیمه نهایی

اول تا چهارم

برنده مسابقه 13- برنده مسابقه 16

پخش مستقیم تلویزیونی


18:00

20

نیمه نهایی

اول تا چهارم

برنده مسابقه 14 - برنده مسابقه 15

پخش مستقیم تلویزیونی


16 مرداد شنبه هفتمین روز

10:00

21

نهایی

هفتم و هشتم

بازنده مسابقه 17 - بازنده مسابقه 18

 


13:30

22

نهایی

پنجم و ششم

برنده مسابقه 17 - برنده مسابقه 18

 


15:30

23

نهایی

سوم و چهارم

بازنده مسابقه 19 - بازنده مسابقه 20

پخش مستقیم تلویزیونی


18:00

24

نهایی

اول و دوم

برنده مسابقه 19 - برنده مسابقه 20

پخش مستقیم تلویزیونی